حراج داغ تابستانی کافه دارو تخفیف روی همه محصولات+ کد تخفیف summer1  هدیه کالا 2 الی 8 تیرماه

0
منوی کافه دارو
سهمیه نوار قند

خرید سهمیه ای نوار تست قند

کنترل قند خون از جمله روتین های ثابت افراد دیابتی است که جهت حفظ سلامتی خود در دوران بیماری لازم است بطور روزانه قند خون خود را چک و کنترل نمایند.

این لزوم تا بدان جاست که هر فرد دیابتی را ناچار به تهیه دستگاه های خانگی تست قند خون می‌کند، این دستگاه ها نیاز به نوارهای تست قند خون دارند که این نوارها یکبار مصرف بوده و لازم است جهت هر بار کنترل از نوار جدید بهره مند بشوند.

بیشتر بخوانید: دیابت، دستگاه و نوار تست قند خون

کنترل روزانه و چه بسا در بعضی افراد دیابتی که ممکن است در روز  چندین بار نیاز به اندازه گیری قند خون داشته باشند، نیاز به خرید نوار تست قند خون را برای این افراد بالا می‌برد که در این مرحله هم قیمت بالا و هم عدم دسترسی راحت به نوارهای تست قند خون، مسئله ای ست که افراد دیابتی را به جای خرید آزاد به خرید سهمیه ای نوارهای تست قند خون سوق داده است. مجموعه کافه دارو با تلاش های مستمر خود توانست بار دیگر قدم بزرگی در جهت تسهیل خرید نوارهای تست قند خون بردارد و خریدی راحت و مطمئن را برای کاربران دیابتی خود به ارمغان بیاورد.

بیشتر بخوانید: انواع دیابت و مهم ترین علائم آن

چرا باید کافه دارو را جهت خرید سهمیه ای نوار تست قند خون انتخاب نمایید؟

همانگونه که افراد دیابتی مستحضر هستند، تهیه نوار های تست قند خون در بازار آزاد منوط به پرداخت هزینه بالا می‌باشد که متأسفانه دسترسی کم و چند دست چرخیدن این نوارها سبب شده تا مصرف کننده ناچار به پرداخت هزینه بالا جهت خرید نوار تست قند خون بشود. کافه دارو با تمهیداتی توانسته است امکان دسترسی خرید سهمیه ای نوار تست قند خون را برای افراد دیابتی عزیز در سایت کافه دارو مهیا کند.

همچنین معضل رفت و آمد در انجام خرید نیاز های روزانه، یکی از مسائلی ست که افراد را به سمت خرید آنلاین سوق می‌دهد. مجموعه کافه دارو با شعار "یک کلیک تا داروخانه"، امکان خرید آسان و مطمئن را برای کاربران فراهم نموده است که این امکان و دسترسی راحت برای افراد دیابتی جهت خرید سهمیه این نوار تست قند خون نیز مهیا شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به "صفحه تخصیص یافته" ماهانه به خرید سهمیه نوار تست قند خون خود اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: مقایسه دستگاه های قند خون جهت خرید

لازم به ذکر است شما می‌توانید در سایت کافه دارو تمامی محصولات تخصیص یافته به افراد دیابتی را مشاهده و در صورت تمایل به خرید مکمل های غذایی و یا دستگاه های مورد نیاز خود نیز مبادرت نمایید.

 

"جهت خرید سهمیه نوار تست قند خون کلیک کنید"